декодер | Розшифрувати Росію
Центр східноєвропейських і міжнародних досліджень
Дослідницький центр Східної Європи при Бременському університеті
Архіпелаг Крим
Мультимедійне досьє

Про проект

Мультимедійне досьє Архіпелаг Крим – це партнерський проект Центру східноєвропейських і міжнародних досліджень (ZOiS), онлайн-платформи dekoder.org та Дослідницького центру Східної Європи при Бременському університеті.

Досьє створене в рамках проекту Knowledge transfer squared: Russian Studies, реалізованого Дослідницьким центром Східної Європи при Бременському університеті та dekoder.org за фінансової підтримки Фонду Фольксваґена (VolkswagenStiftung).

Керівник проекту: Леонід А. Клімов
Головна редакторка: Таміна Кучер
Керівниця проекту ZOiS: Ґвендолін Зассе
Координаторка проекту ZOiS: Штефані Орфал

Програмування: Даніель Маркус
Дизайн: Даніель Маркус, Кім Мейєр, Уляна Ставі
Відео: Сергій Меліхов

Редакторка перекладів: Фрідеріке Мельтендорф

Редакція російської версії: Олена Ісаєва, Наталія Казимирчик
Редакція української версії: Катерина Сергацкова, Дмитро Фіонік (zaborona.com)
Редакція англійської версії: Захаріас Кінґ, Елісон Бороуман, Вільям Драйвер
Контент менеджмент: Алeна Шварц

Медіа-партнери

Zaborona.com
ostpol/n-ost
Russland Analysen
Ukraine Analysen
Geschichte der Gegenwart

Партнери

ZOiS

Центр східноєвропейських і міжнародних досліджень (ZOiS) – це незалежний, міжнародний і міждисциплінарний дослідницький інститут. Він концентрується на суспільно релевантних соціологічних дослідженнях Східної Європи та передачі їх результатів далі політиці, медіа та широкій громадськості. Наукові співробітники та співробітниці ZOiS представляють різні дисципліни, серед яких політологія, соціологія, соціальна антропологія, економічна і соціальна географія, політична економія, а також теологія та культурологія.

dekoder

dekoder – це німецькомовна онлайн-платформа, що пропонує медіа та знання про Росію. На одному спільному майданчику dekoder поєднує російську журналістику та наукові знання з європейських університетів. За інноваційну концепцію та редакційну роботу Онлайн-платформу dekoder було відзначено премією Grimme Online Award 2016. dekoder ставить за мету порозуміння народів і просвітницьку роботу і має статус суспільно корисного. Юридичний засновник – некомерційне ТОВ Dekoder-gGmbH (Гамбург).

FSO

Дослідницький центр Східної Європи – це позауніверситетська установа при Бременському університеті. Заснований 1982 року, поперед Холодної війни, FSO активно працює у сфері трансферу знань. З 2003 року центральним елементом цієї роботи є онлайн-публікації аналітики різних країн (www.laender-analysen.de).

Інші спецпроекти